Jesteśmy uczniami klasy IV b. Od października 2019 roku uczestniczymy w zajęciach Destination Imagination.

Destination Imagination to największy program edukacyjny na świecie dla dzieci i młodzieży. Zorientowany jest on na rozwój kreatywności i umiejętności XXI wieku m.in.: innowacyjność, kreatywność, adaptowanie się do nowych warunków, doprowadzenie zadań do końca, praca zespołowa, budowanie dobrych relacji, dostrzeganie i wykorzystywanie szans.

Razem z naszym trenerem Panią Małgosią Sojka-Choptiany na zajęciach ćwiczymy nasze umiejętności, zdolności aktorskie, techniczne i manualne. Rozwijamy umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia. Podsumowaniem naszych działań jest udział w XV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination we Wrocławiu, która odbędzie się od 23 do 25 marca tego roku. Będziemy prezentować tam zdobytą wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Olimpiada składa się z dwóch wyzwań. W Wyzwaniu Naukowym, zaprezentujemy Historię o pierwszym spotkaniu pomiędzy Obcym Gatunkiem a Siedliskiem. Pokażemy jak Obcy Gatunek i Siedlisko zmieniają się w wyniku tego spotkania. 

W Wyzwaniu na Już użyjemy naszych umiejętności współpracy, kreatywnego myślenia, zrobienia czegoś z niczego- jest to najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zadanie.

Żeby wyjechać na Olimpiadę potrzebowaliśmy wsparcia finansowego, którego udzielił nam wspaniały sponsor. Chcielibyśmy podziękować Stowarzyszeniu Uśmiech za Uśmiech. 

 Trzymajcie za nas kciuki !                                                                                                                                                        Formacja Focus

Close Menu